Bonboniere silver Italien

Bonboniere silver Italien
Bonboniere silver Italien
Bonboniere silver Italien
Bonboniere silver Italien
Bonboniere silver Italien
Bonboniere silver Italien
Bonboniere silver Italien
Bonboniere silver Italien
Bonboniere silver Italien
Bonboniere silver Italien
Bonboniere silver Italien
Bonboniere silver Italien

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BONBONIERE, silver /900, Italien, Modena, 1900-tal, svagt vriden godronnerad dekor, invändigt förgylld, lockknopp i form av pumpa, diameter ca 10,5, höjd 13,5 cm, vikt ca 328 g

Smärre slitage

558226

2018-07-11