Bonboniere silver Italien
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BONBONIERE, silver /900, Italien, Modena, 1900-tal, svagt vriden godronnerad dekor, invändigt förgylld, lockknopp i form av pumpa, diameter ca 10,5, höjd 13,5 cm, vikt ca 328 g
Smärre slitage
558226
2018-07-11