Ritningshurts

Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RITNINGSHURTS, 1900-talets andra hälft, furu och MDF, bestående av 4 delar, var och en med 5 lådor, handtagen och underred i betsat trä, ek fanérad skiva, etikettmärkt ´´Ström *usne´´, totalhöjd ca 147.5, 99x68.5 cm

Slitage, skador, märken, fläckar, repor, rester av tejp och etiketter, hantagen är delvis skadade, underreden och skivan är lösa

558233

2018-07-11