Ritningshurts

Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RITNINGSHURTS, 1900-talets andra hälft, ek fanérad, bestående av 4 delar, var och en med 5 lådor, underrede i betsat trä, totalhöjd ca 147, 100x69 cm

Slitage, skador, märken, fläckar, repor, rester av tejp och etiketter, skivan sitter något sned, underreden och skivan är lösa

558234

2018-07-11