Skrivbord med stol

Skrivbord med stol
Skrivbord med stol
Skrivbord med stol
Skrivbord med stol
Skrivbord med stol
Skrivbord med stol
Skrivbord med stol
Skrivbord med stol

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, KARMSTOL, 1900-tal, klofötter, delvis mahogny, 2 lådor i sarg, höjd 74, 120x65 cm, karmstol med fast stoppad sits och rygg, höjd ca 100 cm

Slitage, mindre märken

558236

2018-07-11