Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, KARMSTOL, 1900-tal, klofötter, delvis mahogny, 2 lådor i sarg, höjd 74, 120x65 cm, karmstol med fast stoppad sits och rygg, höjd ca 100 cm
Slitage, mindre märken
558236
2018-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här