Uniformsdelar flottan

Uniformsdelar flottan
Uniformsdelar flottan
Uniformsdelar flottan
Uniformsdelar flottan
Uniformsdelar flottan
Uniformsdelar flottan

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UNIFORMSDELAR, 5 st, flottan, bestående av 2 kavajer, 2 rockar, byxa, storlek ca 52-54
Proveniens: Kommendör Ragnar Terning

Bruksslitage

558239

2018-07-11