Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "I tryckeriet", signerad L. Jirlow, numrerad 126/310, färglitografi, reliefstämpel Mourlot Paris, bildstorlek ca 46x61 cm

558242

2018-07-12