Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936): "I tryckeriet", signerad L. Jirlow, numrerad 126/310, färglitografi, reliefstämpel Mourlot Paris, bildstorlek ca 46x61 cm
558242
2018-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här