Marianne Ågren oljemålning

Marianne Ågren oljemålning
Marianne Ågren oljemålning
Marianne Ågren oljemålning
Marianne Ågren oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

7 000 SEK

MARIANNE ÅGREN (född 1941): "Friendship", signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 102x97,5 cm

Ej inramad

558245

2018-07-12