Golvuppsats
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 SEK
GOLVUPPSATS, 1800-talets slut, dekor med bl a vinrankor, skuren i marmor, tredelad löstagbar, höjd ca 110 samt största bredd 32 cm
Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".
Lagningar, nagg
558246
2018-07-18