Golvuppsats

Golvuppsats
Golvuppsats
Golvuppsats
Golvuppsats
Golvuppsats
Golvuppsats
Golvuppsats
Golvuppsats
Golvuppsats
Golvuppsats
Golvuppsats
Golvuppsats
Golvuppsats
Golvuppsats
Golvuppsats
Golvuppsats

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

GOLVUPPSATS, 1800-talets slut, dekor med bl a vinrankor, skuren i marmor, tredelad löstagbar, höjd ca 110 samt största bredd 32 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Lagningar, nagg

558246

2018-07-18