Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000 SEK
MARIANNE ÅGREN (född 1941): "Kvinna om sommaren", signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 95x79 cm
Ej inramad
558247
2018-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här