Marianne Ågren Sommar

Marianne Ågren Sommar
Marianne Ågren Sommar
Marianne Ågren Sommar
Marianne Ågren Sommar

Såld för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

MARIANNE ÅGREN (född 1941): "Kvinna om sommaren", signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 95x79 cm

Ej inramad

558247

2018-07-12