Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIANOLAMPA, 1930-tal, mässing, brunfärgad knopp, längd 37 cm
Bruksslitage och bucklor, fungerar enligt uppgift
558253
2018-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här