Pianolampa 1900-tal

Pianolampa 1900-tal
Pianolampa 1900-tal
Pianolampa 1900-tal
Pianolampa 1900-tal
Pianolampa 1900-tal
Pianolampa 1900-tal
Pianolampa 1900-tal
Pianolampa 1900-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIANOLAMPA, 1930-tal, mässing, brunfärgad knopp, längd 37 cm

Bruksslitage och bucklor, fungerar enligt uppgift

558253

2018-07-11