VÄGGFÄLT, 6 st, Japan, 1900-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGFÄLT, 6 st, Japan, 1900-talets första hälft, blandteknik på papper, rammått 188x54,5 cm

558254

2018-07-11