Ulrik Samuelsson oljemålning

Ulrik Samuelsson oljemålning
Ulrik Samuelsson oljemålning
Ulrik Samuelsson oljemålning
Ulrik Samuelsson oljemålning
Ulrik Samuelsson oljemålning
Ulrik Samuelsson oljemålning
Ulrik Samuelsson oljemålning
Ulrik Samuelsson oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

15 000 SEK

ULRIK SAMUELSON (född 1935): Figurkomposition med läderlapp, monogramsignerad US, olja på duk, 72x54 cm

558258

2018-07-11