Ulrik Samuelsson oljemålning

Ulrik Samuelsson oljemålning
Ulrik Samuelsson oljemålning
Ulrik Samuelsson oljemålning
Ulrik Samuelsson oljemålning
Ulrik Samuelsson oljemålning
Ulrik Samuelsson oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

18 000 SEK

ULRIK SAMUELSON (född 1935): Figurkomposition, monogramsignerad US, olja på duk, 90x85 cm

558261

2018-07-12