Klubbat för:
Osåld
Utropspris
18 000 SEK
ULRIK SAMUELSON (född 1935): Figurkomposition, monogramsignerad US, olja på duk, 90x85 cm
558261
2018-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här