Nattduksbord 1 par

Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, med låda, vitlackerade, höjd ca 54, 42x32 cm

Smärre slitage

558265

2018-07-11