Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, med låda, vitlackerade, höjd ca 54, 42x32 cm
Smärre slitage
558265
2018-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här