Ulrik Samuelsson Sommar

Ulrik Samuelsson Sommar
Ulrik Samuelsson Sommar
Ulrik Samuelsson Sommar
Ulrik Samuelsson Sommar
Ulrik Samuelsson Sommar
Ulrik Samuelsson Sommar

Såld för:

15 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ULRIK SAMUELSON (född 1935): Havsbild, monogramsignerad US, olja på duk, 99x99 cn

Smärre dukhål, skador från ram

558266

2018-07-12