Ulrik Samuelsson oljemålning

Ulrik Samuelsson oljemålning
Ulrik Samuelsson oljemålning
Ulrik Samuelsson oljemålning
Ulrik Samuelsson oljemålning
Ulrik Samuelsson oljemålning
Ulrik Samuelsson oljemålning

Såld för:

12 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ULRIK SAMUELSON (född 1935): Landskapskomposition, signerad Ulrik Samuelsson , olja på duk, 65,5x100 cm

Färgbortfall

558267

2018-07-13