Klubbat för:
12 500 SEK
Schätzwert
15 000 SEK
Beschreibung
ULRIK SAMUELSON (född 1935): Landskapskomposition, signerad Ulrik Samuelsson , olja på duk, 65,5x100 cm
Zustandsbeschreibung
Färgbortfall
558267
2018-07-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner