Ulrik Samuelsson oljemålning

Ulrik Samuelsson oljemålning
Ulrik Samuelsson oljemålning
Ulrik Samuelsson oljemålning
Ulrik Samuelsson oljemålning
Ulrik Samuelsson oljemålning
Ulrik Samuelsson oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

15 000 SEK

ULRIK SAMUELSON (född 1935): Stadsbild från Gröndal, monogramsignerad US, olja på duk, 53x71 cm

Färgbortfall

558269

2018-07-13