Spegel med konsolbord rokokostil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL MED KONSOLBORD, 1900-tal, rokokostil, bronserad dekor, bordet med stenskiva, spegeln med fasettslipat glas, spegelns höjd 150x65 cm, bordets höjd 48, 37x71 cm

Mindre sprickor, slitage

558273

2018-07-11