Bert Johnny Nilsson oljemålning

Såld för:

15 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): "Ångestens hand i ensamhetsaltet", olja på duk, signerad B Johnny Nilsson, daterad 1986, ca 180x229 cm

558274

2018-07-14