Schuco

Schuco
Schuco
Schuco
Schuco
Schuco
Schuco
Schuco
Schuco

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MODELLBILAR, 5 st, Schuco "Ford Roaster 1932 Hot Rod 1036", 2 st. Schuco "GrandPrix Racer 1070", made in U.S Zone, urverksdrivna, Schuco "Mercer typ 35 J, 1225" samt batteridriven brandbil med två figurer, liotograferad plåt, omkring 1900-talets mitt, längd ca: 10-27 cm

Bruksslitage ett hjul saknas, brandbilen med lösa medföljande delar samt sprucken vindruta, en bil med påskrift, uppdragsnyckar medföljer

558277

2018-07-13