Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL MALMSTEN, hurts med låda, 1900-talets andra hälft, björk, höjd 68, 81x41 cm
Ytskador
558279
2018-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här