Carl Malmsten hurts

Carl Malmsten hurts
Carl Malmsten hurts
Carl Malmsten hurts
Carl Malmsten hurts
Carl Malmsten hurts
Carl Malmsten hurts
Carl Malmsten hurts
Carl Malmsten hurts
Carl Malmsten hurts
Carl Malmsten hurts
Carl Malmsten hurts
Carl Malmsten hurts

Såld för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, hurts med låda, 1900-talets andra hälft, björk, höjd 68, 81x41 cm

Ytskador

558279

2018-07-11