Bert Johnny Nilsson oljemålning

Såld för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): Komposition, olja på duk, signerad B Johnny Nilsson, ca 160x112 cm

558283

2018-07-14