Slagbord

Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord

Såld för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGBORD, 1900-talets andra hälft, teak, höjd 73, 70 x125 cm (total längd)

Slitage

558285

2018-07-11