Bert Johnny Nilsson oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): Komposition, olja på duk, signerad B Johnny Nilsson, ca 88x114 cm

558287

2018-07-14