Bert Johnny Nilsson oljemålning

Såld för:

36 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): Komposition, olja på duk, signerad B Johnny Nilsson, daterad 1988, ca 190x150 cm

558292

2018-07-14