Collier 18 k guld

Collier 18 k guld
Collier 18 k guld
Collier 18 k guld
Collier 18 k guld
Collier 18 k guld
Collier 18 k guld
Collier 18 k guld
Collier 18 k guld

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 500 SEK

HALSBAND, 18 k guld, bismarcklänk med cirkulära och triangulära klappar med otydliga stämplar, längd ca 42.5 cm, totalvikt ca 16.4 g, etui medföljer

Bruksslitage, mindre repor

558294

2018-07-12