Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 500 SEK
HALSBAND, 18 k guld, bismarcklänk med cirkulära och triangulära klappar med otydliga stämplar, längd ca 42.5 cm, totalvikt ca 16.4 g, etui medföljer
Bruksslitage, mindre repor
558294
2018-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här