Bert Johnny Nilsson oljemålning

Såld för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): Komposition, olja på duk samt trä, signerad B Johnny Nilsson, daterad 1988, ca 187x210 cm

558296

2018-07-14