Bert Johnny Nilsson Diptyk

Bert Johnny Nilsson Diptyk
Bert Johnny Nilsson Diptyk
Bert Johnny Nilsson Diptyk
Bert Johnny Nilsson Diptyk
Bert Johnny Nilsson Diptyk
Bert Johnny Nilsson Diptyk
Bert Johnny Nilsson Diptyk
Bert Johnny Nilsson Diptyk
Bert Johnny Nilsson Diptyk
Bert Johnny Nilsson Diptyk

Såld för:

8 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): Komposition, diptyk,olja på duk, signerad B Johnny Nilsson, daterad 1988, ca 146x212 cm

Ytsmuts

558297

2018-07-14