Bert Johnny Nilsson akvarell

Bert Johnny Nilsson akvarell
Bert Johnny Nilsson akvarell
Bert Johnny Nilsson akvarell
Bert Johnny Nilsson akvarell

Såld för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): Komposition, akvarell, signerad B Johnny Nilsson, ca 76x57 cm

558299

2018-07-14