Bert Johnny Nilsson litografier 2 st

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): Kompositioner 2 st, litografier, signerade och numrerade, ca 56x38 cm

558303

2018-07-14