Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): Kompositioner 2 st, litografier, signerade och numrerade, ca 56x38 cm
558303
2018-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här