Bert Johnny Nilsson litografier 2 st

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): (2) Kompositioner, litografier, signerade och numrerade, ca 74x56, 86x59 cm

Gulnader

558305

2018-07-14