Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): (2) Kompositioner, litografier, signerade och numrerade, ca 74x56, 86x59 cm
Gulnader
558305
2018-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här