Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD, omkring 1900-talets mitt, fanérad i valnöt, etikett märkt Svensk möbelfabrken, höjd 74, diameter 105 cm
Fanérskador
558307
2018-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här