Matbord 1900-tal

Matbord 1900-tal
Matbord 1900-tal
Matbord 1900-tal
Matbord 1900-tal
Matbord 1900-tal
Matbord 1900-tal
Matbord 1900-tal
Matbord 1900-tal

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, omkring 1900-talets mitt, fanérad i valnöt, etikett märkt Svensk möbelfabrken, höjd 74, diameter 105 cm

Fanérskador

558307

2018-07-11