Spegel med konsolbord 1900-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL med konsolbord, rokokostil, 1900-talets andra hälft, bronserad, spegelns höjd 155x54, bordet höjd 65, 37x23 cm

Bruksslitage

558310

2018-07-12