Bert Johnny Nilsson akvarell

Bert Johnny Nilsson akvarell
Bert Johnny Nilsson akvarell
Bert Johnny Nilsson akvarell
Bert Johnny Nilsson akvarell

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): "Strange Fruit", akvarell, signerad B Johnny Nilsson, ca 74x56 cm

558313

2018-07-14