Uno Svensson tempera på pannå

Uno Svensson tempera på pannå
Uno Svensson tempera på pannå
Uno Svensson tempera på pannå
Uno Svensson tempera på pannå

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UNO SVENSSON (1929-2012): Tempera på pannå, komposition, signerad Uno Svensson, daterad 64, ca 54x35 cm

558318

2018-07-14