Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
UNO SVENSSON (1929-2012): Tempera på pannå, komposition, signerad Uno Svensson, daterad 64, ca 54x35 cm
558318
2018-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här