Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, S:t Hieronymus, 1600/1700-tal, spansk skola, olja på dubblerad duk, ca 130x84 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Krackelyr

558325

2018-07-18