Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, S:t Hieronymus, 1600/1700-tal, spansk skola, olja på dubblerad duk, ca 130x84 cm
Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".
Krackelyr
558325
2018-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här