Bonadsmålning allmoge

Bonadsmålning allmoge
Bonadsmålning allmoge
Bonadsmålning allmoge
Bonadsmålning allmoge
Bonadsmålning allmoge
Bonadsmålning allmoge
Bonadsmålning allmoge
Bonadsmålning allmoge

Såld för:

Osåld

Utropspris

15 000 SEK

BONADSMÅLNING, allmoge, Småland, 1800-talets första hälft, bibliska motiv, målad på duk, uppfodrade stödkanter, ca 84x203 cm

Lagningar, sprickor, slitage, skador

558327

2018-07-11