Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HENRY SCHÄF (1800-1900-tal): Interiör med barn vid öppen spis, signerad och daterad H Schäf 1914, pastell, ca 110x83 cm
Ytsmuts, ram med mindre text
558336
2018-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här