Henry Schäf pastell med barn
Valmis
2018-07-11
558336
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
HENRY SCHÄF (1800-1900-tal): Interiör med barn vid öppen spis, signerad och daterad H Schäf 1914, pastell, ca 110x83 cm
Ytsmuts, ram med mindre text