Henry Schäf pastell med barn

Henry Schäf pastell med barn
Henry Schäf pastell med barn
Henry Schäf pastell med barn
Henry Schäf pastell med barn

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HENRY SCHÄF (1800-1900-tal): Interiör med barn vid öppen spis, signerad och daterad H Schäf 1914, pastell, ca 110x83 cm

Ytsmuts, ram med mindre text

558336

2018-07-11