Niklas Seglevi, Wide Wisper

Niklas Seglevi, Wide Wisper
Niklas Seglevi, Wide Wisper
Niklas Seglevi, Wide Wisper
Niklas Seglevi, Wide Wisper

Såld för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NIKLAS SEGLEVI (född 1964): "Wide Wisper", signerad och daterad Niklas Seglevi 2009, olja på duk, 60x241 cm.

558339

2018-07-15