Klubbat för:
31 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
CARL KYLBERG (1878-1952), Solnedgång, signerad CK, olja på duk uppklistrad på pannå ca 47,5x41 cm
Slagen pannå, högra hörnet nedtill ojämnt, duken ojämnt beskuren nedtill
558343
2018-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här