Uno Vallman oljemålning

Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004), motiv med fågel, signerad Uno Vallman och daterad 1961, olja på pannå ca 65x53,5 cm

558346

2018-07-12