Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
UNO VALLMAN (1913-2004), motiv med fågel, signerad Uno Vallman och daterad 1961, olja på pannå ca 65x53,5 cm
558346
2018-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här