Pubbord

Pubbord
Pubbord
Pubbord
Pubbord
Pubbord
Pubbord
Pubbord
Pubbord

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PUBBORD, 1900-talets mitt, England, skiva i mahogny, underrede i gjutjärn med genombruten dekor, höjd ca 72, diameter 60 cm

Omfattande slitage, del av skiva saknas, medföljer hel skiva

558351

2018-07-11