Pubbord

Pubbord
Pubbord
Pubbord
Pubbord
Pubbord
Pubbord
Pubbord
Pubbord

Såld för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PUBBORD, 1900-talets mitt, England, skiva i mahogny, underrede i gjutjärn med genombruten dekor, höjd ca 72, diameter 60 cm

Omfattande slitage, mutter/ lejonmaskaron saknas, lös skiva

558355

2018-07-11