Pubbord

Pubbord
Pubbord
Pubbord
Pubbord
Pubbord
Pubbord
Pubbord
Pubbord

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PUBBORD, 1900-talets mitt, England, skiva i mahogny, underrede i gjutjärn med genombruten dekor, höjd ca 72, diameter 60 cm

Omfattande slitage, saknar mutter/lejonmaskaron

558357

2018-07-11