Pubbord

Pubbord
Pubbord
Pubbord
Pubbord
Pubbord
Pubbord
Pubbord
Pubbord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PUBBORD, 1900-talets mitt, England, skiva i mahogny, underrede i gjutjärn med genombruten dekor, höjd ca 72, diameter 60 cm

Omfattande slitage

558358

2018-07-11