Axel Einar Hjorth, bord
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL EINAR HJORTH, tillskrivna, bord 2 st, Nordiska Kompaniet 1930-tal, björk skiva i linoleum, varav ett skyltmärkt Nordiska Kompaniet NK R 37409 A - C 141136, höjd 65, diameter 65 cm
Omfattande slitage, skador
558361
2018-07-11