Axel Einar Hjorth, bord

Axel Einar Hjorth, bord
Axel Einar Hjorth, bord
Axel Einar Hjorth, bord
Axel Einar Hjorth, bord
Axel Einar Hjorth, bord
Axel Einar Hjorth, bord
Axel Einar Hjorth, bord
Axel Einar Hjorth, bord

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL EINAR HJORTH, tillskrivna, bord 2 st, Nordiska Kompaniet 1930-tal, björk skiva i linoleum, varav ett skyltmärkt Nordiska Kompaniet NK R 37409 A - C 141136, höjd 65, diameter 65 cm

Omfattande slitage, skador

558361

2018-07-11