Rottingfåtöljer Sommar

Rottingfåtöljer Sommar
Rottingfåtöljer Sommar
Rottingfåtöljer Sommar
Rottingfåtöljer Sommar
Rottingfåtöljer Sommar
Rottingfåtöljer Sommar
Rottingfåtöljer Sommar
Rottingfåtöljer Sommar

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, rotting, sitthöjd 38, rygghöjd 76 cm

Slitage och smärre skador

558362

2018-07-11